01 2014
„Polska – Czad. Różnice międzykulturowe”. Spotkanie z edukacją globalną w Chełmku.

Dnia 14 stycznia 2014 roku odbędzie się spotkanie dotyczące różnic międzykulturowych pomiędzy Polską a Czadem organizowane w ramach projektu " Myśl solidarnie, działaj lokalnie" realizowanego przez Fundację Dzieła Kolpinga w Polsce przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Spotkanie odbędzie się w sali komputerowej Samorządowego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Chełmku, który mieści się przy ulicy Marszałka Piłsudskiego 1. W spotkaniu wezmą udział członkowie i sympatycy Rodziny Kolpinga w Chełmku (około 30 osób). Prowadząca: Agnieszka Walocha.