01 2014
CZY TO NAS OBCHODZI

Odpowiedzi na tę kwestię będzie szukał Zbigniew Osławski, który 5 lutego organizuje swoje autorskie spotkanie z cyklu „Myśl solidarnie, działaj lokalnie”. Zaprosił na nie rodziców i dzieci uczęszczających do świetlicy Stowarzyszenia DOM NADZIEI – spotkanie odbędzie się właśnie w tej świetlicy w Krakowie na os. Zgody 4B, w godz. 17.00-18.30.

Spotkanie ma doprowadzić do zmiany świadomości uczestników po spotkaniu i uświadomienia, że zjawiska globalizacji dotyczą nas wszystkich. W trakcie spotkania prowadzący zaprezentuje film „Child 31”o działalności Fundacji MARY’S MEAL oraz wygłosi wykład, w którym omówi etyczne i pragmatyczne podstawy zaangażowania w szeroko rozumianą pomoc krajom Globalnego Południa, wzajemne relacje pomiędzy pomagającymi i ich podopiecznymi oraz zaprosi do dyskusji uczestników.

Plakat spotkania