08 2013
Konkurs Ekobiuro

Trwa 4. edycja organizowanego przez Fundację AERIS FUTURO, ogólnopolskiego konkursu "Ekobiuro", skierowanego do pracowników organizacji pozarządowych, firm i instytucji publicznych zainteresowanych wdrażaniem zasad zrównoważonego rozwoju w swoim miejscu pracy. Aby wziąć udział w konkursie należy zorganizować w miejscu pracy działanie proekologiczne i przesłać krótką relację z tego wydarzenia (jednorazowego lub cyklicznego) do końca sierpnia. Nagrodą główną jest wyjazd integracyjny dla pracowników zwycięskiego, najbardziej ekologicznego biura do miejsca atrakcyjnego przyrodniczo. Wyniki zostaną ogłoszone 1 października 2013 w Ogólnopolski Dzień Ekobiura.

Uwaga! termin przesyłania zgłoszeń do konkursu został przedłużony do 13 września!